.

.

Тастатура Случај за Samsung Galaxy Tab О7 10.4 2020 Модел (СМ-T500/T505/T507), FARYODI Безжична Монтажни Samsung Таблета Случај со 7-Боја на Осветлување на Тастатурата и Заштитна Маска, СТП Кож?

Тастатура Случај за Samsung Galaxy Tab О7 10.4 2020 Модел (СМ-T500/T505/T507), FARYODI Безжична Монтажни Samsung

DEN 911.76

Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Компатибилност】На безжична тастатура случај САМО се вклопува Samsung Табот О7 10.4" 2020 Година (Модел : СМ-T500/T505//T507), Тоа НЕ ќе работат за 2016 Верзија Табот На 7.0, или било кој друг модел на уредот.Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот СМ-Т*** на Прилагодување пред да ја купите. 【Повеќе Агли на Гледање】отстранлив тастатура се користи како дел од трибината за таблет.Поддршка 3 агли на гледање и вграден против пролизгување жлебови, иновативни magnetically монтажни безжична тастатура за дизајн, лесно да се прилагоди на агол на таблета да сакате. 【Монтажни и Attachable Тастатура】Magnetically монтажни Тенок 7mm и лесни Bluetooth тастатура со 10 M опсег.Едно-копче за брз линк тастатура може да линк Bluetooth побрзо и повеќе stably. 【Шарени позадинско осветлување Тастатура→Употреба на Тастатурата Подобро во Темница】3 нивоа на осветленост и 7 различни бои се направи пишување забавно и лесно во темница.Ножици механички тастатурата се чувствува тивко и мазна.Да го користите нормално во текот на ноќта, тоа нема да биде погрешно Било какви пречки предизвикани од други лица. 【Авто Спиење & Разбуди→Долг живот на Батеријата】авто-спиење функција ја намалува потрошувачката на енергија и conserves на животниот век на батеријата.време на полнење 3 часа, се проценува работното време 3 часа.Прецизни исечок обезбедува целосен пристап до камери, што зборуваат, пристаништа, и копчиња.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите