.

.

Schick Xtreme 4 Ножот за Еднократна употреба Жилет за Мажи со Подолго Траење Ножеви, Пакет од 3

Schick Xtreme 4 Ножот за Еднократна употреба Жилет за Мажи со Подолго Траење Ножеви, Пакет од 3

DEN 143.28

Износ
Во продавницата.

ДОЛГОТРАЈНИ НОЖЕВИ Xtreme 4 беше дизајниран со подолго траење ножеви* па може да се замени жилет помалку. *во споредба со ST2. МАЗНО БРИЧЕЊЕ Нашите четири сечилото дизајн вклучува ивица нож кој овозможува флексибилност да се прилагоди на вашиот уникатен лицето контури и слабо области, што резултира во чиста, затворете ги избричат.ВИСОК-КВАЛИТЕТ РАЧКА ЗА КОНТРОЛА на Нашите тешка категорија се справи обезбедува не-се лизга на зафат и ергономски дизајн кој овозможува контрола додека бричење.ВОНРЕДНИ ИЗБРИЧАТ Нашата специјална титаниум-обложена сечила обезбеди неверојатно блиску, удобно отсекува секој пат.СЕЧЕЊЕ на РАБОТ ИНОВАЦИИ Schick е посветен на доведување ќе најновите иновации во лични чешлање.Дали сте во потрага за отстранување на влакна производи за мажи, жени или тинејџерите, да се откријат сите најнови бричење иновации од Schick.Воведување на Schick Xtreme 4 со подолго траење ножеви (во споредба со ST2).Секој ампер жилет има четири трајни, титаниум обложени сечива за близок и удобно се избричат.Екстра ивица сечилото обезбедува флексибилност која се прилагодува на вашиот уникатен контури и слабо места.На високо-квалитетни, ергономски се справи обезбедува избричат контрола со не се лизга зафат.Воведување на Schick Xtreme 4 со подолго траење ножеви*.Секој ампер жилет има четири трајни, титаниум обложени сечива за близок и удобно се избричат.Екстра ивица сечилото обезбедува флексибилност—адаптација на контури и слабо места.На високо-квалитетни, ергономски се справи обезбедува избричат контрола со не се лизга зафат. *Во споредба со ST2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите