.

.

Кралот на Ридот на Оригиналната Продукција Анимација Cel Цртање Фокс 213

Кралот на Ридот на Оригиналната Продукција Анимација Cel Цртање Фокс 213

DEN 1919.76

Износ
Во продавницата.

КРАЛОТ НА РИДОТ на Оригиналната Продукција Cel Цртање Користи во создавање на вистински епизода!од ФОКС, 1997-2010. Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Мерки околу 12.5" x 10.5".ЗАБЕЛЕШКА : Овој цртеж има вертикална пати - како што беше честа појава во текот на производството.Оригинална продукција анимација cel цртеж што се користи во производството или пред-производство на Фокс класичен цртан филм КРАЛОТ НА РИДОТ, од 1997-2010. Всушност составен од еден аниматор додека работат на шоуто.Ако сте superfan на шоуто може да биде во можност да се лоцира кој епизода тоа е од страна на само гледа шоуто.Мерки 10.5" x 12.5".Доаѓа со Чарлс Скот Галерија Сертификат за Автентичност.ПРЕВОЗОТ ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА ПРИОРИТЕТ НА ПРЕВОЗОТ И ОСИГУРУВАЊЕ!ИМАЈТЕ во предвид : ако видите светлината линија низ уметноста, тоа е нашата скенер - ТОА НЕ Е НА ЦРТЕЖОТ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите