.

.

KOMET G0401500 ABS 40 Близнак Машина Здодевни Главата Собранието 1.535-2.008 Спектар - MB1740LVR

KOMET G0401500 ABS 40 Близнак Машина Здодевни Главата Собранието 1.535-2.008 Спектар - MB1740LVR

DEN 1992.00

Износ
Во продавницата.

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : G0401500 MANUFACTURER / БРЕНД : KOMETTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 2-3-Б-11.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите