.

.

KidCo G3000 Конфигурирате Портата 86 инчен

KidCo G3000 Конфигурирате Портата 86 инчен

DEN 3223.20

Износ
Во продавницата.

Обезбедува максимална безбедност за употреба во кој било екстра широк или чудно обликуван област, кога монтажа поени не се редат директно низ едни од други.Задржете се отвори функција држи отворена вратата додека не се притисне затворени.Магнет-Lock Технологија автоматски го затвора портата.Две начин вратата.Сите зглобовите лесно да ги ротира и да го заклучите за безбедна прилог.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите