.

.

Полнење 4 во 1 Коса Тример Фризура Clipper & Чешлање Комплет за Мажи - За Бради,Mustaches,Влакна,Слама,Уво,Нос и Телото

Полнење 4 во 1 Коса Тример Фризура Clipper & Чешлање Комплет за Мажи - За Бради,Mustaches,Влакна,Слама,Уво,Нос

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Тоа е исто така опремен со полнење преку USB кабел, за чистење со четка и фланелен боксери торба, што е погодно за излегување и патување.Еден прилагодување чешел за "U-ножот" (3,4,5,6 mm).На ножеви на нашиот брада clipper се направени од не 'рѓосувачки челик, отпорни на' рѓа и екстремно издржливи.ДОДАТОЦИ СПАКУВАНИ- Ова коса тример за мажи содржи повеќе чешли.ПРИЛАГОДЛИВИ ДИЗАЈН- Нашето адвокатско чешлање clippers се опремени со кој се одвојува чешел, кој е лесен за ракување и може да биде завршена во еден чекор.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ- косата clippers се перат водоотпорен додатоци, која може лесно да се чисти со отстранување на нив од дршката и перење нив се под вода.Телото на тример не е комплетно водоотпорен, но неговата машина глава може да се отстрани и да се замени, тоа може да се мијат директно под вода, што е повеќе удобен и издржливи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите