.

.

Udoosun Круг Таблета Кутија, 3 Преграда Таблета Кутија Мини Декоративни Џеб Чанта Преносни Патување Медицина Таблета Витамин Носителот Организатор Пилула Случај, Се З

Udoosun Круг Таблета Кутија, 3 Преграда Таблета Кутија Мини Декоративни Џеб Чанта Преносни Патување Медицина

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

【Таблета Кутија Големина】1.97"x 1.97"x 0.8"инчи.Единствена слика прекрасен цвет уметност шема дизајн може да ви донесе подобро расположение кога го користите. 【Стилски Дизајн】пилулата кутија е стилски,практично решение што го носи таблети на патот.Постојат три одвоени прегради,овој пренослив комплет може да се направи ќе се користат во текот на целиот ден. 【Премиум Материјалот】Направен од висок квалитет на метал,и сигурен пролет latch затворач да се задржи вашата лековите безбедно внатре,нема да отворен додека не притиснете го копчето. 【Преносни & Практична】Мини големина џеб/чанта пилула случај е совршен за патување или за секојдневна употреба.Трајни изградба и метал надвор прави да се задржи во долго време,во исто време,во внатрешноста на комората е од пластика. 【Мултифункционален】пилулата кутија тоа не само што може да се користи за да се одржи на апчиња,можете да го инсталирате, исто така, монети,накит и други мали нешта,нивна сопствена употреба или како подарок е многу практична.Вовед Мал круг madicine кутија за складирање и сортирање на апчиња.Таблета кутија боја : сребро,димензии : 1.97 x 1.97 x 0,8 инчи.Изработени од нерѓосувачки челик,со копче,тоа може да се отвори брзо.има прегради може да посебна различни,и се исто така многу погодни за чување на витамини,пеперминт и други мали предмети.На уникатен уметнички дизајн моделот носи подобро расположение кога го користите тоа може да се користи не само како практично пилула за складирање кутија,но, исто така, како една убава декорација за облека,која perferctly натпревари вашиот паричник или чанта.Го прави голем дар за редовно пилула/лекови на корисниците кои сакаат нешто компактен, но стилски.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите