.

.

12 Обновливи Храна Складирање Кеси,ЗАСТАНЕ Обновливи Замрзнувач Кеси,Ужина,Ручек,Сендвич Кеси за деца

12 Обновливи Храна Складирање Кеси,ЗАСТАНЕ Обновливи Замрзнувач Кеси,Ужина,Ручек,Сендвич Кеси за деца

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Вашиот малку однесување можеби ќе зачувате некоја риба или желка.Организиран и Лесно се Чисти - Обновливи снек торби на транспарентен дизајн овозможува , Не препорачувам ставајќи ги во машина за миење садови. ♻【Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР& ПОЗДРАВ】2 обновливи галон замрзнувач кеси (10 инчи x 7.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни 100% пари гаранција или замена гаранција.Ако не сте 100% задоволни со вашиот обновливи складирање кеси, се чувствуваат слободни да не контактирате за решенија и чување на храна и други предмети се ефективно во -70℃~80℃(-94℉~176℉). ♻【ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ PEVA & ОБНОВЛИВИ 】БЕЗБЕДНО обновливи складирање кеси се ПВЦ-бесплатно, lead-free, хлорид-слободни и BPA-FREE, спаси нашата планета и да ги зачувате вашите пари.stand-up за обновливи складирање bage се прошири повеќе простор и простор од станот торби и повеќе погодно за секојдневна употреба.Тоа е, исто така лесни и издржливи. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНТИРА : One FENGHUANG обновливи кеси може да заштедите до 350 + расположливиот торби, не само што ќе го промени начинот на кој вие ги чувате, готви, па дури и го јадат.Тоа е лесно да се чисти и да се стави на ранци на врвот на кригла или куп да се исуши.2 инчи) се одлични за marinating месо, оброк првично училиште,, житарки, колачиња, ziplock обновливи сендвич кеси е 8 5/8 " x 7 5/8 инчи и обновливи снек кеси е 8 5/8 x 5 1/4 инчи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите