.

.

YANGPING - Количка Одење Помошни Материјали Медицинска Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Ultralight Алуминиум Легура Виткање Преносни Количка, Децата и Старите лица

YANGPING - Количка Одење Помошни Материјали Медицинска Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Ultralight Алуминиум

DEN 15991.20

Износ
Во продавницата.

◆Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате.Клипот Овозможува Кога Не е во Употреба за да го Педалот за Заклучување на Страната на Стол.Мека Најлон и Декорација на Задните Wheel.Електрични колички ќе ја испрати на батеријата и инвалидска количка одделно. ◆Виткање и Преносни Можат да Бидат Поставени во Задниот дел од Автомобилот, Заштеда на Простор, да се Качите и Преносни, Подарок Тркала Патна Торба, Удобен, Шок Апсорбер Протезата со Шок Апсорбер Пролет, Заден Само-Кочница, Безбеден и Сигурен. ◆Погоден за Постоперативна Рехабилитација, Стари, Возрасни лица, Бремени Жени, Адолесценти, Неповолно Нозе, Лицата со посебни потреби, Пациентите, Паѓа Рани, Луѓе со Коска Проблеми. ◆Инвалидска Количка се Има Здрав Метална Рамка за Ruggedness и Цврстината.by Напредни Алуминиум.Ние ќе се вратам на вас како е можно ние може.Ние ќе се вратам на вас како е можно ние може.◆Направен од Висок Квалитет на Алуминиум + Ev Оксфорд, Лесни, Водоотпорен, Отпорен на Корозија, Лесен за Транспорт и Чување. ★Ние сме производителот специјализирана за продажба на инвалидски колички.на Трајни Транспорт Стол, Компактен Дизајн, Лесно Може да Се Здипли, за да се Олесни Патувањето и Складирање.Седиштето и Backrest Се Направени од Мека, Обичај Пвц Материјал за да се Обезбеди Удобно се Вклопуваат.Ќе добиете два пакети од тогаш, ве молиме да се свесни , Полнач, ние ќе одговара на вашата земја е на напон за да се осигура вашата безбедно и нормална, и добредојде купувањето!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите