.

.

На ROP Shop | Хидраулични Цилиндри, 4 се Роди x 24 Удар за 2000 MTD 24BA561D206, 24BD586B206

На ROP Shop | Хидраулични Цилиндри, 4 се Роди x 24 Удар за 2000 MTD 24BA561D206, 24BD586B206

DEN 6959.76

Износ
Во продавницата.

На ROP Продавница замена Хидраулични Цилиндри, 4" се Роди x 24" Удар за 2000 MTD 24 BA561 D206, 24 BD586 B206. Спецификации - Понесе : 4".Удар : 24".Clevis Монтажа Дупки Дијаметар : 1 1/8".Хром Род Дијаметар : 1 3/4" со 9/16" Монтажа Дупка.Максимална Оперативен Притисок : 3500 PSI.Заварени Дизајн.Двонасочни.Rebuildable.Се однесуваат на сликите 2 збор како што е прикажано во првата слика.За употреба на 22-25 Тон Дневник Трупци; за/вклопува многу од следниве брендови на дрвени трупци : Трактор Снабдување Co (TSC), County Line, Huskee, MTD, Орегон, Spee Co затоа, ние ги охрабруваме сите клиенти за да се целосно преглед на информациите дадени во оваа листа пред да ги купите.Ништо не е полошо отколку да се има да се врати производот, доверба нас..ние го добие.Ајде да работат заедно за да се избегне ова!Ако не сте сигурни за тоа дали или не ова е точниот производ за вашата единица, ве молиме распрашајте се.Ако ви бараат помош, ние ќе треба што повеќе од следните информации што е можно), ако е применливо, да ви помогне да го најдете производот што го барате : Модел и/или Суб-model Spec и/или Видот Number Code и/или Сериски Number Year Engine Horsepower Our познавања за производот специјалисти се секогаш подготвени да ви помогне да се потврди производ fitment.Останете солиден, мојот пријател.-На ROP Продавница Персонал.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите