.

.

Продолжен Mouse Pad Големи Gaming Mouse Pad - 35.4x15.7inch Компјутерска Тастатура Глувчето Мат Не се Лизга Mousepad Гума База и Stitched Рабови за Игра Играчите, Канцеларија, Студија (Сечило

Продолжен Mouse Pad Големи Gaming Mouse Pad - 35.4x15.7inch Компјутерска Тастатура Глувчето Мат Не се Лизга

DEN 160.56

Износ
Во продавницата.

Исклучителна шема Шарени Extented Mouse Pad Биро Мат ,На Прилично Високо-Квалитетни Персоналните Mouse Pad Brightens до вашиот workspace со забава и прекрасен дизајн Убава и добро направени, заштита на вашата маса и направете ја вашата глувчето малку повеќе функционални.Тоа е лесно да се чисти и не ќе го одложи вашата работа или игра.Тоа останува во место добро, но е лесно да се смени неговата позиција, како и.Тоа има голема заклучување-ефект на боја, нема да исчезнат по повеќе чистење.Издржливи Stitched Рабовите Уредни и деликатна stitched рабови се обезбеди продолжена употреба, без деформација и degumming, трае со години.Одличен Подарок Идеја Прекрасен дизајн и комплименти биро додатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите