.

.

ИНДИЈАНА ЏОНС И ХРАМОТ НА ПРОПАСТА-Оригиналната Продукција Storyboard Копии - Indy Зборува за Дете

ИНДИЈАНА ЏОНС И ХРАМОТ НА ПРОПАСТА-Оригиналната Продукција Storyboard Копии - Indy Зборува за Дете

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.

Со дефиниран сет на производство-направени storyboard копии кои се користат во производството на Steven Spielberg е класичен авантура филмот Индијана Џонс И Храмот на Пропаста.Производството се користи копија има печатени опис под илустрација, и е отпечатен на НАС Правни големина на хартија.Овој уникатен екранот е договорено да се покаже на секвенца на акција помеѓу две кола.Тие доаѓа врамени (18" x 11" x 1") во обичај изградена дисплеј со ласерски-намалување на планината одбор гравирани со исконски насловот на филмот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите