.

.

Kirkland Потпис Мулти-Симптом Ладно Day2 X 60ct & Ноќ 48ct Брзо Ослободување Gelcap, 0.53 Фунти

Kirkland Потпис Мулти-Симптом Ладно Day2 X 60ct & Ноќ 48ct Брзо Ослободување Gelcap, 0.53 Фунти

DEN 485.52

Износ
Во продавницата.

Kirkland Потпис Ладно Мулти-Симптом комбо пакет вклучува и дење и ноќно гел капи.Добие олеснување од настинка или грип, и ден и ноќ, во овој еден пакет.Дење Не-Сонливост Ладно Мулти-Симптом формула нуди привремено олеснување од треска, главоболка, болки во грлото, назална конгестија и кашлица поврзани со настинка или грип. 2 шишиња од 60 смета Денот/48 пребројувањето на Ноќното.Мулти-симптом Ладно Day2 x 60ct & Ноќ 48ct Брзо Ослободување Гел капа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите