.

.

UUYYEO 2 Парчиња Кристал Тавански Вентилатор Повлече Синџир Украси Декоративни Beaded Топката се Повлече Синџир Продолжување со Конектор за Тоалет Тоалет Светлина Фан

UUYYEO 2 Парчиња Кристал Тавански Вентилатор Повлече Синџир Украси Декоративни Beaded Топката се Повлече Синџир

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Големина : веригата е 50 см во должина.Материјал : веригата е направен од алуминиум,декорирани во AB боја кристал материјал.Количина : 2 парчиња на кристал се повлече синџири.Примена : овие кристал тавански вентилатор синџир повлекува може да се примени за да се тавански вентилатор синџир,на таванот за вентилација или други прилики.Дизајн : фан синџири е направен од AB боја кристал,тоа се рефлектира и убави бои во сонцето и има око-фаќање ефект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите