.

.

FUNKAKA преносот на Топлината Винил СТП Лепило HTV 12 Инчен x 12 Нозе Железо на Винил DIY Дизајн за Маичка (Овошје Зелена)

FUNKAKA преносот на Топлината Винил СТП Лепило HTV 12 Инчен x 12 Нозе Железо на Винил DIY Дизајн за Маичка

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Се чека на винил да се загрее и нежно кора исклучи подлога по неколку секунди.СТП е мека и растеглив со одличен adhesiveness.Креирајте го вашиот дизајн на компјутерот.Плевел далеку вишокот на винил, оставајќи вашиот дизајн на превозникот лист. ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : Прифатлива, висок квалитет ви овозможува да не отпадот вашето време и пари.Исто така погоден за ПАМУК, ПОЛИЕСТЕР и ПАМУК МЕШАВИНА ткаенини.FUNKAKA СТП HTV Винил материјал е меѓу најдобрите квалитет некогаш се продаваат, погоден за употреба на повеќето основни ткаенини, вклучувајќи спортски mesh ткаенини.Три-слој филм дизајн.СТП HTV има 3 слоеви' дизајн - сина заштитна фолија, СТП сечење филм, јасно заштитна фолија.Со 12-инчен X 12 Стапки (30.Овој производ можете да печатите само монохроматски текст и за сите текстилни ткаенини,кожни производи,вреќи производ,оксфорд ткаенина,мајка-ткиво.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите