.

.

Webos Пластични Храна Садовите за Складирање со Херметички Заклучување Печат Капаци за Ручек Кујна Организирање, Салата Ужинка Замрзнување Влажни Оброк Првично Кут?

Webos Пластични Храна Садовите за Складирање со Херметички Заклучување Печат Капаци за Ручек Кујна Организирање,

DEN 551.52

Износ
Во продавницата.

Мулти-цел : Со различни големини и форми (4 Правоаголни, 2 Квадратни и 2 Круга Контејнери во различни големини) , Овие воздушни тесни контејнери доаѓаат во широк спектар на форми и големини за сите ваши точно складирање потреби.24 L 11 x 6 x 3 cm.Простор за заштеда на енергија дизајн : Овие трајни контејнери биле специјално дизајнирани за да се минимизира просторот. 1 правоаголна храна контејнер 1.0 L 18 X 10 X 6 см.Пластовидно дизајн може да се зачува простор за вас.Тие се пластовидно и лесно ќе се вклопат во вашиот фрижидер, замрзнувач или шкафот кој ви овозможува да добиете на кујна на организиран и го ослободува до простор во провизии.Тоа е најдобриот избор за вашата пикник и кујна. 1 правоаголна храна контејнер 0. Не топлина садот во микробранова за повеќе од 3 минути. 1 правоаголна храна контејнер 0. 1 круг храна чување на кутии на 0,4 L 11 x 6 см. 1 плоштад храна контејнер за складирање 0. Не ставајте го садот капак во микровална печка.Услуги на клиентите : Нуди услуга по продажбата да ви помогне да се провери соодветноста на лекот.Издржливи и Безбедни : Webos Храна Садовите за Складирање се направени од високо-квалитет BPA-Free, Храна одделение материјали.Може да биде затворена лесно, Тешко да се пробие, Микробранова печка-безбедно, контакт со Храна, Замрзнувач-безбедно, Водоотпорен, машина за миење Садови-безбедно, Херметички, Без мирис, Пластовидно.Smart-систем на заклучување го чува цврсто затворен така оброци се чуваат свежи колку 7 дена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите