.

.

co2CREA Тешко Патување Случај Замена за OontZ Агол 3 Bluetooth Преносни Говорник (Црна Случај + Внатре Сина)

co2CREA Тешко Патување Случај Замена за OontZ Агол 3 Bluetooth Преносни Говорник (Црна Случај + Внатре Сина)

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

co2 CREA Тешко Патување Случај Замена за Oont Z Агол 3 Bluetooth Преносни Јазик.Тешко ЕВА Школка Случај е shockproof dustproof и отпорност на вода, заштита на вашата Oont Z Агол 3 Звучникот од капки, гребнатини, испакнатини, поздравниот, и прашина.и има Посебна и Силна патент, кои можат да ви донесе подобро користење на искуство.Овој случај совршен за вашата Oont Z Агол 3 Говорник и има повеќе простор за да се приспособат на полначи и други додатоци.Оваа Oont Z Агол 3 Говорникот Случај НЕ за Oont Z Агол 3 Ултра и Oont Z Агол 3 Плус Издание на Говорникот, Внимание ве Молам!.co2 CREA Тешко Заштитни Случај е да се изгради-во супер квалитет поставата одразува чувствувате вкус и обезбедува долготрајна перформанси, мека анти-статички обвивка може да се заштити вашиот Oont Z Агол 3 Звучникот од испакнатини учениците и гребнатини.Оваа Oont Z Агол 3 Говорникот случај има удобно Рака на Рака, така што Oont Z Агол 3 Говорникот може да патуваат со вас лесно, можете да едноставно држете тоа каде и да одите и да уживате во музика насекаде.За продажба е СЛУЧАЈ САМО! (уред и додатоци не се вклучени).co2 CREA Тешко Патување Случај Замена за Oont Z Агол 3 Bluetooth Преносни Јазик.Тешко ЕВА Школка Случај е shockproof dustproof и отпорност на вода, заштита на вашата Oont Z Агол 3 Звучникот од капки, гребнатини, испакнатини, поздравниот, и прашина.и има Посебна и Силна патент, кои можат да ви донесе подобро користење на искуство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите