.

.

Сигма EF-610 генералниот ДИРЕКТОРАТ за ST Електронска Блиц за Sony Дигитален SLR фото Апарати

Сигма EF-610 генералниот ДИРЕКТОРАТ за ST Електронска Блиц за Sony Дигитален SLR фото Апарати

DEN 1176.00

Износ
Во продавницата.

Не се компатибилни со mirrorless камера.Во прилог на автоматски режим, flashgun, исто така, има прирачник режим на блиц, што го прави возможно за да го поставите флеш моќ за целосна или 1/16.Имате визија.Димензии (Ш X В X Д) : 77mm×139mm×117mm / 3.Кога изградена-во Широка табла се користи, флеш да се покрива агол од 17mm.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.И тоа е она што го прави.) (без батерии).Авто функцијата за зумирање автоматски се поставува оптимално осветлување агол во согласност со објективот' фокусна должина во опсег од 24mm да 105mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите