.

.

SENNILOX Џебен Нож,Преклопен Нож Ловечки Нож со D2 Нож,Карбонски Влакна се Справи,Безбедност Лагер за Заклучување,Тактички Нож Опстанок Нож за Надворешна употреба,Пеша?

SENNILOX Џебен Нож,Преклопен Нож Ловечки Нож со D2 Нож,Карбонски Влакна се Справи,Безбедност Лагер за Заклучување,Тактички

DEN 1869.60

Износ
Во продавницата.

Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ги реши вашите проблеми со времето.Виткање ножот со користење на посебен процес на титаниум позлата,кои во голема мера го подобрува цврстина на сечилото.53 инчен;Преклопен нож со нерѓосувачки челик џеб клип,кој е совршен за секојдневно носење.Преклопен нож тежи само 3.【Остри Џеб Преклопен Нож】SENNILOX џебен нож со D2 нож,екстра остри и цврстина до 61 HRC.Ве молиме да верувам дека ова виткање џебен нож е совршен избор!.79 инчен;Нож должина : 3. 【Најдобрите Подароци-Квалитетна Услуга】Овој преклопен нож вклучува убави меки пакет,кој може да биде дадена како дар.63 оз;Исклучително удобно во рака;.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите