.

.

YWXTW Галакси Јазиче О7 10.4 Инчен 2020 Тастатура Случај, Светлото Тенок, Лесен Магнетни Монтажни Безжична Bluetooth Тастатура Покритие за Galaxy Tab О7 10.4 СМ-T500/T505/T505N/T507 - Црна

YWXTW Галакси Јазиче О7 10.4 Инчен 2020 Тастатура Случај, Светлото Тенок, Лесен Магнетни Монтажни Безжична

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

[Бесконечна Гледање Флип Samsung Galaxy Tab О7 10.4 2020 Тастатура Случај] - модуларен дизајн карактеристики отстранлив тастатура дека се претвора вашиот таблет компјутер во лаптоп или вашата омилена книга за помалку од една секунда. Тивка тастатурата. СТП кожа капак и мека позадинско осветлување на Тастатурата-2 начини на осветлување прикажување (Вклучувајќи custom-боја & auto-промена на режимот) и 7 различни бои. [Безжична Bluetooth СМ-T500/T505/T505 N/T507 Случај со Тастатура] - Безжична тастатура е достапна.На дното на тастатура е magnetically дизајниран за лесно отстранување и го прави вашиот таблет постабилна.Пакет содржи : 1* на Тастатурата Случај за Samsung Galaxy Tab О7 10. [Сервис и Гаранција] - Ако имате било какви прашања и сомнежи за нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку пошта прво, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. Лесен за употреба и изгледа одлично.4 инчен таблет.YWXTW, квалитет на производот, во рамките на вашиот дофат!Тастатура Случај Само Наменета за Samsung Galaxy Tab О7 10.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. Кои работат на далечина : 10m.4 инчи на вашиот екран се дополнително заштитени со трајни, 5,000,000 мозочен удар-уверение копчиња. Поврзани со bluetooth3. [Погодно Компатибилен Samsung Galaxy Tab О7 10.Го носат во briefcase, чанта или ранец, погодни за работа, училиште, патување и домашна работа или гледате видео. - Добри чувство на допир.Прилагодливи стојат безбедно држи вашиот таблет во режим на пејсаж. [СМ-T500/T505/T505 N/T507 Авто се Разбудам и Спиење Тастатура Случај] - Авто sleep / wake ги штити и conserves на животниот век на батеријата додека на Висок квалитет на СТП кожа капак и мека, микрофибер-наредени внатрешни работи да се обезбеди целосна заштита за вашиот Галакси Јазиче О7 10.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите