.

.

Мејсон Занает и Повеќе Храна за Складирање Колекција - BPA Free Tritan Пластичен Сад и Заклучување на Капак Провизии Сува Храна Контејнер, 12 Парче Избрани Пластовидно Хра?

Мејсон Занает и Повеќе Храна за Складирање Колекција - BPA Free Tritan Пластичен Сад и Заклучување на Капак

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

ОНА што Е ВО КУТИЈАТА : Ова совршено големина Мејсон Занает и Повеќе 12-Парче Провизии Складирање Поставени доаѓа со 1 - 1.ИЗНЕНАДУВАЊЕ НЕКОЈ БЛИЗОК : Не само совршен свадба подарок за една среќна двојка, но голем за ангажман партија, булчински туш, или годишнина, куќа-затоплување, роденденски подарок, денот на Благодарноста, или Божиќ подарок.Денес, Мејсон Занает и Повеќе се фокусира на поедноставување и подобрување на домаќинствата, додека слави креативност и уникатна индивидуалност што сјае во рамките на секоја личност.Овие практични контејнери се одлични за чување на суви материи, печење, залихи, и секојдневни essentials, како на пример, ориз, брашно, шеќер, макарони, зачини, кафе, житарки, granola, овес, ореви, и закуски.Ние веруваме дека нашите производи треба да служи како платно за личен стил.ОТКРИЈТЕ го ВАШИОТ СТИЛ Нашата голема постава на производи може да се најде во домаќинствата низ светот.7 Литарски Правоаголни Садови со Капаци, 1 - 1 Литар Плоштадот Садот со Капак, и 1 - 0.ТЕШКИ : Ние ги нашите време да се најде најдобрите материјали за да се обезбеди дека ќе продолжиме да ја испорача производи кои се подобри квалитетот на вашиот секојдневен живот.5 Литар Плоштадот Сад со Капак.Ние испорачуваме функционална и разноврсна колекција на производи која го подобрува квалитетот на секојдневниот живот.Секој објект е направена со трајни Tritan пластични материјали и карактеристики на иконите Мејсон име.75 Литар Правоаголен Сад со Капак, 2 - 1.Кои се движат од повеќенаменски стаклени тегли да леано железо тави, ние опфаќаат исконски гроздобер стил и доверливи трајност со нашите различни колекции.7 Литарски Правоаголен Сад со Капак, 1 - 0.Од DIY ентузијаст на колеџ новак да зафатен мајка, Мејсон Занает и Повеќе е во вашиот агол.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите