.

.

Dormer R4593.2 ForceX Солидна Карбид Вежба, Засилен месо тело, Сечење Дијаметар 3.2 мм, Flute Должина 37 mm, Должина 79 mm

Dormer R4593.2 ForceX Солидна Карбид Вежба, Засилен месо тело, Сечење Дијаметар 3.2 мм, Flute Должина 37 mm,

DEN 261.12

Износ
Во продавницата.

Ti Al N слој.Сечење дијаметар 3.2 mm.Глава дијаметар 3.2 mm.Flute Должина глава дијаметар 3.2 mm. 36 мм од телото Должина.Coolant преку расчисти чипови далеку од сечење на работ.Само центрирање сплит точка за зголемена пенетрација стапки.Tialn-горниот слој се зголемува површината цврстина, ја подобрува алатка живот при високи ВРТЕЖИ во минута.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите