.

.

XJJZS Метал Мини Безжична Bluetooth Звучник Subwoofer Микрофон ТФ-Картичка MP3 Плеер за Музика Говорникот Компатибилен Smartphone pc (Боја : Б)

XJJZS Метал Мини Безжична Bluetooth Звучник Subwoofer Микрофон ТФ-Картичка MP3 Плеер за Музика Говорникот Компатибилен

DEN 2340.96

Износ
Во продавницата.

Може да се слуша без Bluetooth?ТФ-картичка plug and play, поддршка мобилен уред за складирање ТФ-картичка, пред да се чуваат музички датотеки plug and play, аудио поддршка меморија репродукција функција.Професионални тјунер мајстори на звук патеката, па можете да го слушате тоа за долго време.Време на разговор : околу 250 минути.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите