.

.

Com-Pare2 Грип Олеснување 30ct за Симптомите на Настинка и Грип

Com-Pare2 Грип Олеснување 30ct за Симптомите на Настинка и Грип

DEN 299.76

Износ
Во продавницата.

Природни хомеопатски Активна Состојка – обезбедува моќни привремено олеснување за грип како симптоми како што се треска, треска, главоболка, сува кашлица, болки во грлото, течење на носот тешки болки, слабост и замор.Истата Активна Состојка како Boiron е Oscillococcinum – Без Вештачки Конзерванси – Не Сонливост, Нема Интеракции на лекови.При настинка и грип хит, треба брза помош – Грип Олеснувања Брзо Распаѓање на Таблети, раствора под вашиот јазик (sublingual) која има докажано да биде оптимален начин за брзо се апсорбира на состојки во вашиот систем.За најдобри резултати се земе на првиот знак на настинка и грип симптоми.Безбедна за Целото Семејство – Семејна-пријателски, хомеопатски формула Грип Олеснување е Погодна за возрасни и деца на возраст од 2 и повеќе.Com-Pare2 е бренд на прифатлива, со висок квалитет, хомеопатски производи, кои се Американски направени.Грип Олеснување е хомеопатски Брзо Распаѓање Таблета направено со 100% природна активна состојка ( истата активна состојка во споредба со Boiron е Oscillococcinum), кој обезбедува привремено олеснување за грип симптоми како што се треска, треска, главоболка, сува кашлица, болки во грлото, течење на носот тешки болки, слабост и замор.При настинка и грип хит, ќе треба брзо олеснување, Грип Олеснувања Брзо Распаѓање на Таблети, раствора под вашиот јазик (sublingual) која има докажано да биде оптимален начин за брзо се апсорбира на состојки во вашиот систем.За најдобри резултати се земе на првиот знак на настинка и грип симптоми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите