.

.

Vicue Двојна Големина 1/4 & 5/16 Порта HVAC Вентил Core Отстранување Инсталерот за Ладење Климатизација A/C Линија Поправка Алатки

Vicue Двојна Големина 1/4 & 5/16 Порта HVAC Вентил Core Отстранување Инсталерот за Ладење Климатизација A/C

DEN 342.96

Износ
Во продавницата.

Поправка алатка е направен од тешки нерѓосувачки челик и бакар материјали, цврсти и цврсти, трајни и долг живот за да ги користите.Удобен и лесен, пролет дизајн, го направите да работи повеќе напор.Постои топката вентил кој може да се отвори и затворен во само една четвртина-претвори наместо матични-тип вентил.Замена на оштетени протекување вентил core без губење на цената во клима системи.Вентил core грабител алатка го прави да биде лесно да се вметнат и инсталиран во внатрешниот главниот вентил за контрола на јадро.Нема потреба да го запре на машина и ослободување на ладилни.Има топката вентил кој може да се отвори и затворен во само една четвртина-претвори наместо матични-тип вентил.Пакет се вклучени : 1 x 1/4" и 5/16" Порта Installer Алатка.Опис на производот Состојба : НОВА Има топката вентил кој може да се отвори и затворен во само една четвртина-претвори наместо матични-тип вентил.Отстранување и инсталирате главниот вентил без губење на ладилни.Отстрани вентил јадра брзо и лесно.Висока јакост и цврстина.Издржливи во употреба.Модел : Работа на услуга вентили јадра на говорница 1/4" и 5/16" услуга за пристаништа.Пакет се вклучени : 1 x 1/4" и 5/16" Порта Installer Алатка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите