.

.

Партија Светла, DJ Диско Фаза Ласерската Светлина со 80 Модели RGB Боја ,Светла Проекторот со Звук Активирана со Далечински Управувач за Ктв Бар Клуб Партии (Сребро)

Партија Светла, DJ Диско Фаза Ласерската Светлина со 80 Модели RGB Боја ,Светла Проекторот со Звук Активирана

DEN 815.76

Износ
Во продавницата.

【3 Режими на Работа】:Овој ласерски светла имаат далечински управувач,која може да се прилагоди за вклучување / исклучување, на брзината на моторот.Авто режим, sound-за да се активира, флеш, овие 3 начини за вашиот избор, тоа би се погодни за било која партија прилики. 【Преносни & Компактен】:Овој ласерски проектор светлина може да се постави рамно, виси.Стабилен и сигурен, компактен и лесен,лесно да се инсталира и расклопување. 【48 Модели Светлина Ефект】:партијата светла има 48 модели комбинација светлина проекција ефект.Далечинскиот управувач може да се префрлат 3 режими, вклучува Auto (бои се промени автоматски), sound-за да се активира (бои се промени со музика), strobe (бои се појавуваат и исчезнуваат брзо). 【Ефикасна Топлина Дисипација Перформанси】:Оваа Dj партија светлина е опремен со високо-моќ фан, кој има ефикасна топлина дисипација на перформанси и ви помага да се прошири на животот на светилка. 【Користење Повод】 : фаза ласерската светлина е погодна за бар, клуб, кафуле, паб taproom, на подиумот, диско, караоке, спална соба, фаза, итн.Големина:3.7 x x 2.5 3.4 инчи Тежина:13 унци Боја:Црна,Сребро,Сина партијата светла има 48 модели комбинација светлина проекција ефект.Далечинскиот управувач може да се префрлат 3 режими, вклучува Auto (бои се промени автоматски), sound-за да се активира (бои се промени со музика), strobe (бои се појавуваат и исчезнуваат брзо).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите