.

.

3D-Ѕвезда Ретро Преносни Bluetooth Звучници,Класичен Phonograph Гроздобер Стил Bluetooth Звучници,Силен Бас Подобрување,Висока Јачина на звук,Bluetooth 4.2,ТФ-Картичка и MP3 Плеер(Орев Д

3D-Ѕвезда Ретро Преносни Bluetooth Звучници,Класичен Phonograph Гроздобер Стил Bluetooth Звучници,Силен Бас

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

100% Задоволството на Клиентите услуга : EWe се толку сигурни ќе љубовта овој производ, ако не сте целосно задоволни ќе бидат понудени за брзо враќање или замена безусловна.Разни операции на вклучување и полнење.Одличен квалитет на звукот и Binaural Претрес Празник : Огромен стерео звук.Без разлика дали тоа е сместен во спалната соба, студија, или трпезарија, тоа ќе ви донесе освежување на допир.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите