.

.

Партија Диско led Топката Светлина Затворен, Преносни Виножито се Врти Strobe автомобил Диско Партија Топката Светлина за Деца Партии Ротирачкото, Партија Светла dj Дис

Партија Диско led Топката Светлина Затворен, Преносни Виножито се Врти Strobe автомобил Диско Партија Топката

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Музика активирана : партијата топката светлина промена на нивната брзина и боја, со ритамот на музиката.【Мулти Бои партија топката】диско топка светлина има 3 начини на осветлување(Музика активира, авто и блиц) + 7 Начини на Осветлување((Црвена, Зелена, Сина, Црвена/Зелена, Сино/Зелено, Црвено/сина, или сите бои заедно) + Операција преку далечински управувач.Моќност : 4 W 8.Повеќе Осветлување Начини : 1.Сите функции се на далечинскиот управувач, работата е многу едноставна. 【Светлина конверзија】Мини диско светилка само го користите далечинскиот управувач за да го вклучите/исклучите светлата, промена на звукот активирање/осветлување режим и контрола на ротација/флеш брзина.75 Инчен Она што Ќе Добиете : 1 * Диско топка светилки 1 * Далечински управувач 1 * Монтажа голема заграда 1*Вшмукување чаша база 1*usb кабелот за напојување 1 * прирачник за Корисникот. 【Strobe светилка додатоци】 Она што ќе добиете-1 x диско светилка топката, 1 x далечински управувач, 1 x упатство за корисникот, како и на нашите задоволство гаранција и пријателски услуги на клиентите.Нашата Партија Светилка, Совршен за Бар Клуб Партија DJ Караоке Божиќ Свадба Покаже и на Отворено!Уникатен дизајн : 7 убава светлосни ефекти со 3 динамички режими; Музика активира, авто и flash, се создаде опуштена и романтична атмосфера.Тоа е апсолутно безбеден за деца. Само 5 volts, што е многу помалку од 36 volts на безбедно напон на човечкото тело.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите