.

.

Samsung Галакси A10E Случај со Екран Заштитник, Галакси A20E Случај, Двоен Слој Shockproof Тенок Заштитен со Потпирач Тешко Телефон Покритие за Samsung Галакси A10E/A20E Црвена

Samsung Галакси A10E Случај со Екран Заштитник, Галакси A20E Случај, Двоен Слој Shockproof Тенок Заштитен со

DEN 213.36

Износ
Во продавницата.

Не се Лизга Дизајн за Samsung Галакси A10 E/A20 E : Надворешен слој посебни текстура дизајн обезбедува визуелен ефект и не се лизга карактеристики.вашето задоволство е мојот напор.Пакување, вклучувајќи : 1 * Samsung Галакси A10 E/A20 E случај.Dual Оклоп Хибрид Случај Специјален Дизајн : Дизајнирани за Samsung Галакси A10 E/A20 E.Повратни информации на Секое прашање за вашата нарачка .Samsung Галакси A10 E/A20 E Шок Апсорбирање на Хибридни Двоен Слој Оклоп Дизајн : Мека шок апсорпција TPU внатрешна ракав & влијание-отпорни тешко пластични школка задниот капак за да се обезбеди извонредна заштита од капки и други влијанија.Две различни сместување методи да се доживее прикажување на различни растојанија.Ви благодариме!.Хибрид Случај за Samsung Галакси A10 E/A20 E Функционален Дизајн : Лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да ја отстраните од вашиот телефон.Капка Заштита : Шок апсорпција TPU внатрешна ракав и Влијание-отпорни тешко пропадна пластични школка задниот поклопец дајте му на вашиот Телефон двојно обложени хибрид заштита.Карактеристики : Двоен Слој Дизајн : Тешко PC надворешен слој и флексибилни TPU внатрешниот слој за да се обезбеди тешки заштита.Застана на работ за дополнителна камера и екран заштита.Samsung Галакси A10 E/A20 E Паричникот Случај Изградена-во потпирачот за Раце Слободни Дизајн : ви Овозможува да гледате филмови и медиумите hands-free со леснотија. 1 * HD Екран Заштитник 3.Вграден-во Потпирачот : вграден дел за потпирачот овозможува за hands-free гледање на сите вашите омилени содржини на телефонот во ориентација на пејзаж.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Лесна инсталација,Тактилни копчето опфаќа, прецизни cutouts, покрена пред усна и камера рамки заштита.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите