.

.

Frieling Двојно Ѕидови од не ' Рѓосувачки Челик француски Притиснете кафематот во Фрустрација Слободни Пакување, Бранеа, 36 Унци

Frieling Двојно Ѕидови од не ' Рѓосувачки Челик француски Притиснете кафематот во Фрустрација Слободни Пакување,

DEN 2998.80

Износ
Во продавницата.

Тоа значи страсно развој и извори и функционален, добро дизајнирани производи од највисок квалитет.Сите компоненти се машина за миење садови безбедно.ДВОЕН ЕКРАН НУЛА СЛОЕВИТА ФИЛТЕР : На Frieling француски Притиснете кафематот е наменета да го задржи кафе надвор од вашата чаша, па можете да уживате во вкусни, мазна кафе со секој прелива.Метална жица внатрешноста на серпентина притиска клипот посилно против внатрешноста на ѕидот.Ја прилагодите количината на кафе да се зајакне или да ја ослабне вкус.Издржливи 18/10 нерѓосувачки челик внатре и out Perfect стомна за лабава чај или ладна beverages All компоненти се машина за миење садови безбедно.FRIELING : Од 1988 година, Frieling специјализира во свежи решенија.Издржливи 18/10 од нерѓосувачки челик, од внатре и од надвор.Сите делови се во машина за миење садови безбедно.Мазна фрлаат перформанси.Оваа притиснете обезбедува лесен за пијалак, со полно работно тело, постојано задоволување шолја кафе.На Frieling мисија е да се реши проблем за нашите клиенти.ДВОЈНО ЅИДОВИ ДИЗАЈН : двоен-ѕид дизајн значи дека ова кафе притиснете ќе ја испорача топло кафе или чај за годините што доаѓаат.Издржливи 18/10 од нерѓосувачки челик, од внатре и од надвор.Го задржува топлина подобро од чаша.УПАТСТВА ЗА УПОТРЕБА : Додадете околу 2 tbsp.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите