.

.

ХСС 25мм x 60 Степен Dovetail Машина Мелничката Крајот Мелница High Speed Челик

ХСС 25мм x 60 Степен Dovetail Машина Мелничката Крајот Мелница High Speed Челик

DEN 695.76

Износ
Во продавницата.

Изработени од high speed челик. 60° вклучени агол, Десната рака сечење.Сечење дијаметар : 25мм.Месо тело со дијаметар : 12mm.Пакет се Вклучени : 1 x Dovetail машина.ХСС Dovetail Машина Мелничката Крајот Мелница High Speed Челик 25мм x 60 Степен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите