.

.

ASURION 3 Година Големи Апаратот Заштита План ($350 - $399.99)

ASURION 3 Година Големи Апаратот Заштита План ($350 - $399.99)

DEN 815.28

Износ
Во продавницата.

Опфаќа механички и електрични дефекти.Храна загуба надомест до $250 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.Перење услуги надомест до $25 по одобрено барање за подлошки и фенови кои се надвор за услуга за повеќе од седум (7) дена по ред.Не deductibles или скриени трошоци.Превозот вклучени на сите поправки.Целосно пренослив.Лесно тврди процес онлајн 24/7. Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-Картичка надомест за вашиот производ куповна цена.План рок и одберете покриеност започнува на датумот на купувањето и се инклузивни на производителот.Сите други покриеност почнува по производителот ќе истече.План е целосно вратен доколку откажана во рок од 30 дена.План договор ќе биде преку е-маил од Asurion во рок од 24 часа од купување.Ова ќе не брод со вашиот производ.Asurion е преземање на guesswork надвор од наоѓање на производот за заштита на планови за да одговара на вашите потреби.Производи не успеваат - често на повеќето незгодно време.Тоа е добра работа што се покриени, бидејќи нема друг план може да се заштити вашиот работи на начин Asurion Заштита План може.Едноставно кажано, Asurion Заштита Планови покрие вашите производи кога ви треба најмногу со брзо и лесно тврди процес.Купи заштита план од компанијата која ги знаете и им верувате.Додадете Asurion Заштита План да количката денес!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите