.

.

Taf Играчки Hunny Bunny Бебе Сложувач – 5 Парчиња Волшебна Сложувач Прстени и Пријателски Bunny Карактер – BPA Free Развојни Деца Играчка

Taf Играчки Hunny Bunny Бебе Сложувач – 5 Парчиња Волшебна Сложувач Прстени и Пријателски Bunny Карактер –

DEN 311.28

Износ
Во продавницата.

Ова прекрасно шарени сложувач е совршена играчка за малите 9 месеци и нагоре, со волшебна сложувач прстени кои се убаво дизајниран со смели модели и блок бои.На рачки на прстени се многу лесно да го дофати и да се игра, и на база прстен содржи вителот монистра да се возбуди децата додека тие се игра На Рамна основа го задржува сложувач во рамките на бебето да се достигне.Вклучува пријателски bunny карактер, која може да се развие бебето емоционална интелигенција, моторни вештини и когнитивниот развој На сложувач е совршен за учење сортирање вештини, овозможувајќи им на малите за да се направи разлика помеѓу бои и големини со учење проблем за решавање на вештини.Ставање прстени на пол зајакнува бебе е око-рака координација и развива моторни вештини.Бебе се развива когнитивните способности со учење да разликува бои и големини и со учење вештини за решавање проблеми.Безбедност тестирани за да се исполнат нашите високи стандарди. – Не-токсични и BPA Free.Обичен сложувач со 4 шарени прстени и bunny пал на врвот : .Станот база чува сложувач во рамките на бебето да се достигне.Постапува сложувач прстени се лесно да го зграби и да си игра со.Сложувач е светли бои и rattling вителот монистра се стимулира бебето сетила развој.Ставање прстени на пол зајакнува бебе е око-рака координација и развива моторни вештини.Бебе се развива когнитивните способности со учење да разликува бои и големини и со учење вештини за решавање проблеми.Безбедност тестирани за да се исполнат нашите високи стандарди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите