.

.

Bluefin Фитнес Турнеја СП Велосипед | Домашна Фитнес Опрема | Вежба Велосипед Машина | Kinomap | Live Video Streaming | Видео Тренинг и Обука | Bluetooth | Smartphone Стан | Црно-Сива Сребро.

Bluefin Фитнес Турнеја СП Велосипед | Домашна Фитнес Опрема | Вежба Велосипед Машина | Kinomap | Live Video

DEN 1646.40

Износ
Во продавницата.

Kinomap Мобилни/Таблет Стан со видео обука – Социјалните Медиуми се Компатибилни.Доверба во Bluefin Фитнес за најдобрите во салата опрема за домот.Притисни себе дури и повеќе & работа кон целните групи за да се постигне вашите фитнес цели.Шише за вода на носителот.Исто така, има cushioned рака поддржува, HRC пулсот монитори, шише за вода носителот & алуминиумски спортски педали со лиен пети кафези.Капка handlebars со cushioned рака поддржува.Упатството.Прирачник нивоа на отпор ви овозможи да ги циклус на темпото & симулираат крос-кантри патувањата со променлива се приклонуваат & пад отпор.Пристигнува дел собрани & целосно натоварен со најновите дизајн карактеристики.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите