.

.

WDTSA Обновливи Храна Складирање Вреќи 8 Pack, Застане Обновливи Складирање Торби за Храна Leakproof, Галон Кеси Сендвич Кеси Снек Обновливи Замрзнувач Кеси за Кујна Месо, О?

WDTSA Обновливи Храна Складирање Вреќи 8 Pack, Застане Обновливи Складирање Торби за Храна Leakproof, Галон

DEN 1368.00

Износ
Во продавницата.

Обновливи кеси може да заштедите до 350 + расположливиот торби, не само што ќе го промени начинот на кој вие ги чувате, готви, па дури и го јадат.Материјал : PEVA.Транспарентен дизајн овозможува да брз поглед на содржината во внатрешноста.Течење доказ печат патент : На обновливи ручек кеси функција надградена ziplock затворачи запечатување технологија, што е повеќе запечатени, течење-доказ, водоотпорен и хигиенски, совршен за чување и зачувување на храната.Обновливи храна одделение материјал, Направени од храна одделение PEVA материјал, обновливи складирање кеси се BPA -FREE, спаси нашата планета и да ги зачувате вашите пари.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите