.

.

Хелер 15973 Чекан вежба малкуBionic Про СДС-плус 12mm x 12,2/9,84

Хелер 15973 Чекан вежба малкуBionic Про СДС-плус 12mm x 12,2/9,84

DEN 393.36

Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Dual-машина за конкретни и арматурата.Twinmax 3 D хеликс за високо ефикасни дупчење прашина транспорт и минимална прашина inflagration дури и во длабоки дупки.Ниски вибрации го намалува товарот на корисникот.Dual-машина за конкретни и арматурата.Исклучително стабилна со долг животен liles благодарение на патентиран вежба главата.Со вдлабнати карбид совет за екстремни еластичност во арматурата и моќни дупчење напредок.Најдобри дупчење процес благодарение на оптимизиран карбид сечење на работ.Twinmax 3 D хеликс за високо ефикасни дупчење прашина транспорт и минимална прашина inflagration дури и во длабоки дупки.Ниски вибрации го намалува товарот на корисникот.Особено лесен за позиционирање и се избегнува spalling дури и по дупчење многу дупки благодарение на двојно центрирање совет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите