.

.

Mopar 68270661ZH Мултимедијални Радио

Mopar 68270661ZH Мултимедијални Радио

DEN 2903.76

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Вистински ОЕМ Делови и Прибор понудени од страна на Mopar (Оригинални Делови на Опремата Добавувачот за Chrysler, Dodge, Џип, Ram меморија и Фиат возила).Mopar мултимедијални уреди се дизајнирани за да се обезбеди точно одговара и натпревар оригиналното возило внатрешни работи заврши.Mopar мултимедијални уреди се дизајнирани да ги задоволат FCA НИ ДОО стандарди за квалитет и натпревар оригиналното возило обработки на ентериерот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите