.

.

Prettyia Четка Метла Држачот За Ѕид Тешки Метла Организатор Четка Закачалка Дом Градина Гаража Алатка Организации Складирање Рек - Црна 5 Куките

Prettyia Четка Метла Држачот За Ѕид Тешки Метла Организатор Четка Закачалка Дом Градина Гаража Алатка Организации

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

- Доволно за да вашиот метли, џогерите, rakes, партали, четки, dustpans, ракавици, прашина, безбол палки и така натаму - Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН Материјал, Силен и здрав, со куки дизајн, може да е полесен, како што се стакло и мали четки - само со кревање на рачка, тркалање топки автоматски ќе се прилагоди за да се справи со секоја е дебелината и потпора тоа сигурно - Лесно се Инсталира : секој четка носителот доаѓа со dowels и навртки, лесно да го инсталирате; едноставно следете чекор по чекор инструкции, кои ќе ви помогне лесно да инсталирате на вашиот држач, четка во само неколку minutes Specification : - Тип : Четка Носителот - Материјал : ПП Пластични+Силикони - 3 Позиција 4 Куки : 26 x 6 x 5cm/10.Опис : - Мултифункционален : Ѕид монтажа на држач, четка, простор за заштеда на енергија, се обезбеди решение за чистење и организирање на вашата кујна, гаража, двор, перална,канцеларии.4 x 2 инчен - 5 Позиција 6 Куки : 40. Вежба дупки со електрична вежба во означената position3.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН Материјал, Силен и здрав, со куки дизајн, може да ги полесни, како што се стакло и мали четки. дупка на четка управување со дупка во ѕидот и затегнете ја завртката.Мултифункционален : Ѕид монтажа на држач, четка, простор за заштеда на енергија, се обезбеди решение за чистење и организирање на вашата кујна, гаража, двор, перална,канцеларии.4 x 2 инчен - Применливи средина : кујна, купатило, etc Package Вклучува : 1x Држач, Четка : 1.Доволно за да вашиот метли, џогерите, rakes, партали, четки, dustpans, ракавици, прашина, безбол палки и така натаму. Одберете ѕидот позиција и марк it2.Само со кревање на рачка, тркалање топки автоматски ќе се прилагоди за да се справи со секоја е дебелината и потпора тоа сигурно. Стави проширување завртка во drilled hole4.4 x 2 инчен - 4 Позиција 5 Куки : 33.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите