.

.

Одговара за Bobcat Мини Багер X334D Песна Ролери Дното Ролери Подвозјето Делови

Одговара за Bobcat Мини Багер X334D Песна Ролери Дното Ролери Подвозјето Делови

DEN 1056.00

Износ
Во продавницата.

На FL-ПЕСНА Машини Co, Ограничена е добро утврдена професионална производство на компанијата, се фокусираше првенствено на производство на подвозјето резервни делови за мал и голем Багер и булдожер за повеќе од 20 години.Нашите клиенти се познати компании како што е Volvo, Гасеница, Hitachi, Мицубиши, Komatsu меѓу многу други.Одличен квалитет и услуга.Совршен за појавување на модели.Превозот со авион,превозот од најбрзиот превозот за статистика како DHL;Fe Dex.Постојат повеќе од 10.000 видови делови во парк,На многу делови се во листата,ако не можат да најдат она што го барате,pls контактирајте со нас.FL-ПЕСНА багер дел е професионална производителот се фокусира на produding подвозјето резервни делови за мини багер,тешки багер,dozer,За од 16 години.Ова е за бренд пред idler да одговара на следните модели на Bobcat Мини Багери : X334 D .Ние сме ценети да примам пораки за двојно проверете големини.Многу делови се во листата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите