.

.

Чевли Кутија, 2 парчиња Транспарентен Чевли Чување на Кутии Пластовидно Чевли Контејнери(Светло кафеава)

Чевли Кутија, 2 парчиња Транспарентен Чевли Чување на Кутии Пластовидно Чевли Контејнери(Светло кафеава)

DEN 314.16

Износ
Во продавницата.

Јасно пластика овозможува лесно идентификување на содржината, без отворање на кутијата.На кутија за чевли може да се заштити кожата од прав и влага.На чевли складирање кутија е направен од премиум PP и ABS пластика, еко-пријателски, не-токсични и издржливи.На чевли сад е погоден за собирање на книги, храна, накит, чевли, итн.Јасно чевли сад е совршен подарок идеја за вашите пријатели и семејство.Карактеристики : Јасно пластика овозможува лесно идентификување на содржината, без отворање на кутијата.Направени од премиум PP и ABS пластика, еко-пријателски, не-токсични и издржливи.Погодна за собирање на книги, храна, накит, чевли, итн.Совршен подарок идеја за вашите пријатели и семејство.На кутија за чевли може да се заштити кожата од прав и влага.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Main материјал : ABSColor : како што покажува во pictures Size : прибл.29*21*12cm / 11.42*8.27*4.72 in Package Листата : 2* Чевли Boxes Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите