.

.

За Тојота Пикап 2WD 1992-1995 Парк/Цокл Светлина Собранието Возачот Страна База/Стандардниот Модел

За Тојота Пикап 2WD 1992-1995 Парк/Цокл Светлина Собранието Возачот Страна База/Стандардниот Модел

DEN 630.96

Износ
Во продавницата.

Точно одговара на ОЕМ# : 81620-35080 и Partslink# : TO2520125. Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандарди.Собранието вклучува светилки, леќа, домување, и чашката.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија. 1-година ограничена гаранција.Возачот Страна.ОЕМ Производ Број : 81620-35080. Partslink Број : TO2520125.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите