.

.

Itzy Ritzy - Ritzy Штракаат Пал Кадифен Штракаат Пал со Teether, Виножито

Itzy Ritzy - Ritzy Штракаат Пал Кадифен Штракаат Пал со Teether, Виножито

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

Мека, minky кадифен карактер карактеристики нежна штракаат звук.Мека пластика teether помага да се смири и масажа болка во непцата.Дизајниран за возраст од 0 месеци и нагоре.Материјал состав : пластика, полиестер.На Ritzy Штракаат Пал е вашето бебе е нова bestie, удвојување како кадифен виножито карактер и плетенка teething прстен да ги смири болка во непцата.Со нежна штракаат звук и шарени текстура панделки, разиграното Ritzy Штракаат Пал чува бебето да се забавуваат и да се утеши!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите