.

.

FZZSZS Случај за Cubot Кинг Конг 7 Pro, Мека Тенок Тенка Црна Заштитна Телефон Покрие Флексибилни TPU Заштита Браник Школка Случај за Cubot Кинг Конг 7 Pro (6.36) - OP35

FZZSZS Случај за Cubot Кинг Конг 7 Pro, Мека Тенок Тенка Црна Заштитна Телефон Покрие Флексибилни TPU Заштита

DEN 1644.00

Износ
Во продавницата.

*Совршена намалување на Заштитни TPU Телефон Маска, рамка ви овозможува целосно да пристапите до пристаништето и звучници, совршен за Cubot Кинг Конг 7 Про, без отстранување на телефонот случај.Заштита за Cubot Кинг Конг 7 Pro, Прецизни намалувања за лесен пристап до сите копчиња, камери, што зборуваат и конектори.Опис на производот : Боја : Црна Компатибилен со Cubot Кинг Конг 7 Pro Пакување Информации : 1 x нов случај за Cubot Кинг Конг 7 Pro 1 x Мали риби коска (можете да ја користите за да се заврши досадни податоци линии или слушалки кабли) Функција : 1.*Случај за Cubot Кинг Конг 7 Pro, Premium Црна Мека TPU Силикони Случај Ултра-Тенок Отпорен на Гребење Заштита Браник Школка Флексибилни Покритие за Cubot Кинг Конг 7 Pro (6. *Поклопецот дизајн за Cubot Кинг Конг 7 Pro е лесно да се инсталира и да ги отстраните, Повисока од камерата дизајн за заштита на камерата се наведнува од гребење во секојдневна употреба. *Школка за Cubot Кинг Конг 7 Pro, Отпорни на влијание, гребнатини и солзи за да се спречи акумулација на прашина и нечистотија масло.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите