.

.

XSRJ 2mm Плетенка Јаже Погоден за Нараквица Ѓердан Beaded DIY Занает Јаже (Боја : X)

XSRJ 2mm Плетенка Јаже Погоден за Нараквица Ѓердан Beaded DIY Занает Јаже (Боја : X)

DEN 516.00

Износ
Во продавницата.

Опис на производот】. 【Боја】 : Види слика по желба. 【Линија дијаметар】 : 2mm. 【Линија должина】 : 10 метри. 【Количество】 : 1 buc = 10 метри.Опис на производот】【Боја】 : Види на сликата факултативна【Линија дијаметар】 : 2mm 【Линија должина】 : 10 метри 【Количество】 : 1 buc = 10 метри【Пакет】 : Независни СТАН торба за пакување 【Состојба】 : Brand new никогаш не се користат во【Бидат применливи】 : Шише.облека.вазна, лежиште, DIY рачно изработени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите