.

.

tegongse домашно Милениче Може да Опфаќа, Куче Складирање Топ Кап Храна Може да Калај Покрие Капак домашно Милениче Мачка Кутре Храна Може да Обновливи

tegongse домашно Милениче Може да Опфаќа, Куче Складирање Топ Кап Храна Може да Калај Покрие Капак домашно

DEN 94.80

Износ
Во продавницата.

Повеќе бои за да изберете од.Добро стегање, влага доказ.Храна одделение силиконски материјал, безбедно, не-токсични, отпорни,.Добра цврстина, отпорност на абење и долг животен век.Лесно да се носат, да не заземаат простор, и е лесен за користење.Спецификација : Тип : Може да lid Material : Silicone Color : Жолта;Небо сина;Црвено;Розова;Портокал;Зелена;Темно blue Size : Дијаметар : стан.6.5/7.5/8.5 cm(2.56/2.95/3.35 во)Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Капак.

Параметрите на производот

Type:
Can lid
Material:
Silicone
Color:
Yellow;Sky blue;Red;Pink;Orange;Green;Dark blue
Size:
Diameter
Quantity:
1 Pc
Note:
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Lid :

Им се допаѓа и на купувачите