.

.

Одговара за Bobcat Мини Багер Дел Број:70135575 Песна Ролери Дното Ролери Подвозјето Делови

Одговара за Bobcat Мини Багер Дел Број:70135575 Песна Ролери Дното Ролери Подвозјето Делови

DEN 396.00

Износ
Во продавницата.

На FL-ПЕСНА Машини Co, Ограничена е добро утврдена професионална производство на компанијата, се фокусираше првенствено на производство на подвозјето резервни делови за мал и голем Багер и булдожер за повеќе од 20 години.Нашите клиенти се познати компании како што е Volvo, Гасеница, Hitachi, Мицубиши, Komatsu меѓу многу други.Одличен квалитет и услуга.Совршен за појавување на модели.Превозот со авион,превозот од најбрзиот превозот за статистика како DHL;Fe Dex.Постојат повеќе од 10.000 видови делови во парк,На многу делови се во листата,ако не можат да најдат она што го барате,pls контактирајте со нас.FL-ПЕСНА багер дел е професионална производителот се фокусира на produding подвозјето резервни делови за мини багер,тешки багер,dozer,За од 16 години.Ова е за бренд пред idler да одговара на следните модели на Bobcat Мини Багери : 70135575 .Ние сме ценети да примам пораки за двојно проверете големини.Многу делови се во листата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите