.

.

Hikvision ДС-7316HQHI-SH 16 Канал Tribrid DVR, Турбо HD/Аналогни, Auto-Detect, Х. 264, 1080P Реално Време/2 1080P IP Камери. HDMI, Аларм I/O, 1 Канал Аудио

Hikvision ДС-7316HQHI-SH 16 Канал Tribrid DVR, Турбо HD/Аналогни, Auto-Detect, Х. 264, 1080P Реално Време/2

DEN 1056.00

Износ
Во продавницата.

16 канал.Турбо HD/аналогни.Auto detect, H. 264 видео компресија.Hikvision е снабдувач на видео надзор решенија.Од своето основање во 2001 година, hikvision одигра активна улога во постојано се развива видео надзор на пазарот, отстапување осум проценти од годишниот приход во истражувања и развој за продолжение производ иновации.Иам индустрија најсилните Р и Д работна сила, hikvision дизајнира, развива и произведува иновативни стандард - и high-definition камери, вклучувајќи голем број на ПАМЕТНИ IP рекордери и камери со Инфраред, широк динамички опсег, лицето откривање, објект пребројување на гласовите, и детекција на способности.Лесно состанок сите проток и складирање користење барања, hikvision е SMART IP камера Серија нуди сигурен квалитет на сликата и клиент погодност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите