.

.

Божиќ Лак Лента Лак за Божиќ Дрво, Божиќ Венец, Подарок Декорација (Злато, Големина M, 48 Парчиња)

Божиќ Лак Лента Лак за Божиќ Дрво, Божиќ Венец, Подарок Декорација (Злато, Големина M, 48 Парчиња)

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Што добивате : пакет вклучува 48 парчиња злато Божиќ лакови со златен пресврт врски, живописни бои и големо количество да се сретнат разни потреби.Едноставен за употреба : овој лак доаѓа со злато пресврт вратоврска, кои лесно можат да бидат врзани и отклучен, обновливи и не се премногу простор; Можете да ги користите за да се облекуваат вашиот одмор подароци и подобрување на празнична атмосфера.Преносни и лесна : секој мерки за прибл. 4.25 x 3.75 инчен (L x W), рачно изработени со 3 см широк златна панделка, која се поголеми и повеќе сјајна отколку обичните сомот Божиќ лакови, одлична партија за декорација.Добар квалитет : Божиќ декоративни лакови се направени на квалитетот златна лента со мазна површина; Тоа е супериорен во однос на обичните сомот и не-плетени ткаенини лакови, кои ќе ја подобрат вашата партија атмосфера и да ви донесе среќен пат.Погодни прилики : овие злато Божиќ лакови се погодни за украсување Божиќни дрва, Божиќ garlands, Божиќ подароци за време на Божиќ, или изгледот на други сцени како што се свадби, училници, градини, барови, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите