.

.

Кул 3d Животинско Коњ Заштитни Случај Покрие Компатибилен со Nintendo Префрлате

Кул 3d Животинско Коњ Заштитни Случај Покрие Компатибилен со Nintendo Префрлате

DEN 318.72

Износ
Во продавницата.

♤ Транспарентни заштитни случај покажува и го подобрува оригиналната боја и дизајн на Прекинувач.♤ Switch заштитни случај донесува тешко PC школка, која совршено се вклопува.Отпечатоци од прсти на случај може да се изрибан со чиста влажни ткива.Содржини : 2 се справи опфаќа 2 се справи со дното школки 1 домаќин назад shell Believe нас, драг пријател.Тоа можат да го издржат шокови и шок-доказ buffers, кои во голема мера ги заштитува се префрлите од случајно паѓање. ♤ На заштитни случај обезбедува максимална заштита на животот на вашето префрлување.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе бидеме во рок од 24 часа ви Помогнат да се реши проблемот внатре, ве молиме да бидат сигурни да се купи.На отпечатоци од прсти на школка може да се избриша со чиста влажна хартиена крпа.Лесно да се одржи.Не само што го штити од прашина и гребнатини, но исто така ги штити вашиот Префрлате од оштетување. ♤ Ќе добиете : сплит пет-парче Switch игра конзола заштитни случај (2 справи опфаќа + 2 се справи со дното школки + домаќин назад школка), купи совршен подарок за вашите Switch игра конзола.Главната школка има резервирано слободни пристаништа, па тоа може да се полни директно од базата, без отстранување на школка.Тенок и лесен.answer : ___________________________ note : (Тоа е погоден за Префрлање игра конзола заштитна обвивка, и да не се Префрлите лајт.Им даде на вашите пријатели и семејството прекрасен подарок за роденден, Божиќ и Нова Година. Стави на заштитни случај, велат збогум на гребење, отпечатоци од прсти и нечистотија. Прецизни cutouts и dockable полнење,Вие не треба да се отстрани случај, за лесен пристап до сите порти, копчиња и така натаму. ♤ Switch случај големина на : 4.Тенок и лесен.Користете тоа ќе ви донесе повеќе удобен и одлична видео игра искуство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите