.

.

Lueao Cqinju-Миење C Клип Надворешни Circlips Snap Задржување на Прстените Сет од не ' Рѓосувачки Челик М3 4 5 6 8 9 10 11 12-75mm Подлошки Circlips за Окно, долготрајна Издржливост (Внатрешен

Lueao Cqinju-Миење C Клип Надворешни Circlips Snap Задржување на Прстените Сет од не ' Рѓосувачки Челик М3

DEN 1456.80

Износ
Во продавницата.

Топ вртежен момент е намалена, без губење на затегнување оптоварување.Сигурен низок и висок притисок запечатување, Висока и ниска температура способности.C Клип Надворешни Circlips Snap Задржување на Прстените Сет од не ' Рѓосувачки Челик М3 4 5 6 8 9 10 11 12 -75mm Подлошки Circlips За Окното.C Клип Надворешни Circlips Snap Задржување на Прстените Сет од не ' Рѓосувачки Челик М3 4 5 6 8 9 10 11 12 -75mm Подлошки Circlips За Окното.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите